תוכנית דיאטת גרילה לאורח חיים בריא עם תמיכה מלאה

הגיע הזמן להשיג בריאות מיטבית וירידה טבעית במשקל בשיטה מוכחת שעובדת! אל תמתינו עם משהו כל כך חשוב כמו הבריאות שלכם!

3240 ש"ח

רק 497 ש”ח !

התוכנית שלנו כוללת:

אם אתם סובלים מבעיה בריאותית ולא מצאתם את התשובות הנכונות,

אם אתם רוצים לרדת במשקל ולהיצמד בקלות למשקל החדש והבריא שלכם,

אם אתם רוצים לחיות חיים בריאים ולהינות מאריכות ימים,

אם אתם רוצים שבחירות אורח החיים שלכם יהיו אלו שיעזרו לכם ולדורות הבאים שלכם לחיות חיים טובים,

אם אתם מבינים שבחירות המזון שלכם משפיעות הרבה מעבר לחיים האישיים שלכם ואתם רוצים לעשות את הדבר הנכון עבורכם ועבור העולם,

הגעתם למקום הנכון!

מספיק עם מחלות ודי עם הגוף שאינכם כבר מזהים. הגיע הזמן להחלים ולרדת בצורה טבעית במשקל! זו זכותכם מלידה! זה הזמן לרדת במשקל תוך השגת בריאות מיטבית מתמשכת!
תוכנית דיאטת גרילה בולטת מהשאר בכך שהיא מציעה גישה הוליסטית המשלבת מדעי תזונה מתקדמים (מתוך מחקר על התזונה האידיאלית לבני אדם הכולל מחקר האישי של דר גלית גולדפרב הכולל 2,264,009 נבדקים), שליטה בהלך הרוח והרגלי אורח חיים ברי קיימא.

עם השיטה המוכחת שלנו, התמיכה המותאמת אישית והמחויבות הבלתי מעורערת להצלחתך, אנו מעצימים אותך להשיג לא רק תוצאות זמניות, אלא מהפך מוחלט שנמשך לכל החיים. היפרדו מדיאטות אופנה המהירים ואמצו רמה חדשה של רווחה, חיוניות והעצמה עצמית שמבדילה את דיאטת הגרילה מכל דבר אחר בשוק.

תוכנית זו תספק לכם הדרכה צעדאחרצעד לקראת בריאות מתמשכת וירידה במשקל ולא משנה מה הגיל שלכם או מצב הבריאותי הנוכחי שלכם.

הודעה אישית 
מדר גלית גולדפרב

שלום, שמי דר גלית גולדפרב, ואני יודעת איך אתם מרגישים!
אני מבינה איך זה מרגיש להאמין שאין לכם שליטה על הגוף שלכם.
כמוכם, הייתי מתוסכלת מהשקרים והמניפולציות של חברות מזון ודיאטות אופנתיות שמבלבלות אותנו לעשות בחירות לא טובות לנו כדי שיוכלו להרוויח כסף. הבחירות הלקויות האלה שומרות עלינו עם משקל עודף ובחוסר הערכה עצמית.
אני הייתי שם כמוכם בדיוק! הרגשתי אותו דבר ועכשיו אני כאן כדי לעזור לכם לעשות את המעבר לחיים טובים יותר, בריאים ומאושרים הרבה יותר.
בעקבות המחקר שלי על התזונה האידיאלית עבור בני אדם (דיאטת הגרילה) שמתי קץ לתסכול הארוך שלי שנגרם ממשקל עודף, הפרעות אכילה, בריאות לקויה וסרטן, ועכשיו אני נהנית מחיים מלאים באנרגיה, נקיים מכל הכאב, תסכול וסבל ואני רוצה לעזור לכם לעשות את אותו המהפך!
לא מזמן המאבק שלי עם משקל עודף היה חלק מחיי היומיום שלי. בשלב מסוים אפילו פניתי להפרעות אכילה כדי לפתור את בעיות המשקל שלי ונשארתי עם הפרעת האכילה שלי למעלה מעשור וחצי! לא רק זה, אלא שהרגלי האכילה הלקויים שלי הביאו אותי לחלות מסרטן פעמיים לפני גיל 40!
למרות שהייתי ספורטאית ואפילו תזונאית עם שלושה תארים אוניברסיטאיים בתחום התזונה והרפואה באותה תקופה, עדיין הייתי מבולבלת עם כל המידע הקיים ומעולם לא ידעתי מה לאכול לבריאות ולירידה מתמשכת במשקל. אני בטוחה שאתם יודעים בדיוק על מה אני מדברת
 
הדיאטות המתמשכת רק הפחיתו את ההערכה העצמית שליוהביקורים שלי בבית החולים מעולם לא טיפלו בליבת הבעיה שלי… אז החלטתי שהגיע הזמן לקחת את העניינים לידיים שלי
את השנים הבאות בחיי הקדשתי לחקר עמוק בנושא זהואז כבר הייתי מומחית במחקר.
ממצאים אלה היוו את הבסיס לספר עטור הפרסים שלי “The Guerrilla Diet & Lifestyle Program” וכן לדוקטורט שלי בתזונה.
עכשיו אני רזהחזקהבריאהוללא סרטן או התמכרויות למזוןעם מספיק אנרגיה ובריאות כדי להגשים את כל החלומות שליומגיע לכם אותו הדבר!!
קיבלנו את מתנת החיים עם גוף אחדבריאות מיטבית היא הבסיס לחיים מאושרים ומספקיםמגיע לכם את הטוב ביותר בחיים!

מה אומרים

לאנשים שלקחו את התוכנית הזו יש מה לומר לך…

אנג'י
פיליפינים
5/5

החיים שלי השתנו לחלוטין מאז תחילת הדיאטה! עברתי ממידה של שמלה 42 (10) ל-36 (4)! הכולסטרול שלי ירד מ-315 ל-180! אני מופתע מהתוצאות ומקבל מחמאות בכל מקום שאליו אני הולך!

ורדה
ישראל
5/5

אנא הציגו את תמונות הלפני והאחרי שלי. אני כל כך שמחה עם התוצאות! ההערכה העצמית שלי שוב גבוהה והכל בזכותך! אתה אלופה!

דנה
ארה"ב
5/5

אני לא מאמינה שאני הולכת שוב!

“סבתא שלי בת 94 לא עזבה את מיטתה במשך יותר מ-6 חודשים. לאחר ששינינו את התזונה שלה ונתנו לה תוספי מזון מומלצים, הפחתנו לה את התרופות נוגדות הדיכאון והיא שוב קמה והולכת!

ברגע שמבינים את העקרונות של תהליך ההורדה במשקל ותעקבו אחר ההנחיות הפשוטות והקלות למעקב, לא רק שתרדו במשקל אוטומטית, אלה שאט לאט תהפכו לבריאים יותר ויותר אנרגטיים.

מאות אנשים ישמו את “דיאטת גרילה” והצליחו להפוך מצבי חולי כולל ריפוי ממחלות סרטן למיניהם, מחלות לב, הפרעות קשב וריכוז, כליות ומצבי חולי אחרים, וכולם הגיעו למשקלם האופטימלי תוך כדי התהליך.

לא תרד/י במשקל מהר, אבל תהיה לך ירידה במשקל מתמדת, ולא מדובר רק בירידה במשקל, אלה גם תאבד/י שומן ויסרלי (פעיל), המהווה מקור עיקרי של דלקתיות בגופנו.

בדיוק כפי שבעיות המשקל והבריאות לא נוצרו ביום אחד, הן גם לא ייעלמו ביום אחד. תגיעו למשקל בריא בתוך שמונת החודשים הראשונים של התוכנית ולמשקל האופטימלי שלכם עד שנתיים מתחילת התוכנית, (תלוי במשקל הנוכחי וכמה שינוי תעשו). בהתחשב בסטטיסטיקת אורך חייו של אדם ממוצע זהו בערך 0.025% מהזמן שלכם בעולם, שזה מעט מאוד למעשה, אך השינוי הזה בעצם יאריך את אורך חייכם ואת איכות חייכם בזמן הנותר לכם על כדור הארץ. ואם לא תעשו את השינוי, אז כמה עוד זמן של סבל תצטרכו לשאת עד שלא תהיה לכם הברירה לשנות את הרגלי האכילה והאורח חיים שלכם?

התהליך ניתן בפורמט שקל מאוד לעקוב אחריו בו תצטרכו לשנות רק הרגל אחד בסגנון חייכם בכל שבוע ולשנות דפוס חשיבה אחת שפוגעת בהגיעכם למטרה בשבוע. זה פשוט, זה קל ולא דורש מחשבה רבה.

בתכנית האימונים המקוונת לתזונה נכונה ושינוי אורח חיים -דיאטת גרילה, יש לכם הבטחה של 15 יום לקבל את כספכם בחזרה. אם אתם לא מרוצים ממה שאתם לומדים והצעדים הנדרשים, רק צרו עמנו קשר דרך דף ההתקשרות ותקבלו את כל כספכם בחזרה בלי שום שאלות. בקבוצות התמיכה, על כל פגישה יש לשלם. אם שילמתם עבור הצטרפות לקבוצה למשך שלושה חודשים ותחליטו לאחר פגישה אחת שתוכנית זו לא מתאימה לכם, תקבלו את הפרש התוכנית ששילתם חזרה. לאחר שבועיים בתוכנית, לא יהיה ניתן לקבל כספכם חזרה אלה במקרים חריגים.

לא. התזונה האידיאלית לאדם אינה דורשת מכם להפוך להיות צמחוניים או טבעוניים אלה כמובן אם זהו רצונכם המלא.

כן, בהחלט תוכלו. אנחנו רוצים שהמידע הזה יגיע לאנשים רבים ככל האפשר ולעזור להציל הרבה חולי וסבל אנושיים, כמו גם לחסוך סבל עולמי. ולכן, על ידי ארגון מקום וקבוצה לסדנאות תרוויחו באופן אישי ותקבלו גם רווח כספי. צור קשר עמנו על מנת לבדוק אפשרות לשיתוף פעולה.

גם אם תבצעו/י רק 50% מההמלצות בתכנית זו, תוכל/י לרדת במשקל, ואם תבצע/י 90% מההנחיות, תוכל/י להבטיח חיים של בריאות אופטימלית, אנרגיה מירבית, משקל אידיאלי, ואריכות ימים. כמו כן, תבטיח/י שלדורות הבאים שלך יהיה סיכוי טוב יותר לאריכות ימים ובריאות בעתיד.

בהחלט כן, אנחנו אוהבים לעזור לאנשים להצליח. כל מה שתצטרכו לעשות הוא למלא את שאלון הטרום ייעוץ שלנו ולקבוע תאריך לייעוץ בטלפון: 052-4764241