שאלה

  1. האם באמת אצליח לרדת במשקל באופן אוטומטי?

  תשובה

ברגע שהבנתם את העקרונות של תהליך ההורדה במשקל ותעקבו אחר ההנחיות הפשוטות והקלות למעקב, לא רק שתרדו במשקל אוטומטית, אלה שאט לאט תהפכו לבריאים יותר ויותר אנרגטיים.

  שאלה

2. כמה אנשים ניסו את השיטה הזאת והצליחו?

  תשובה

מאות אנשים ישמו את “דיאטת גרילה” והצליחו להפוך מצבי חולי כולל ריפוי ממחלות סרטן למיניהם, מחלות לב, הפרעות קשב וריכוז, כליות ומצבי חולי אחרים, וכולם הגיעו למשקלם האופטימלי תוך כדי התהליך.

  שאלה

3.  האם אצליח לרדת במשקל מהר?

  תשובה

לא תרד/י במשקל מהר, אבל תהיה לך ירידה במשקל מתמדת, ולא מדובר רק בירידה במשקל, אלה גם תאבד/י שומן ויסרלי (פעיל), המהווה מקור עיקרי של דלקתיות בגופנו.

  שאלה

4. כמה זמן ייקח לי להגיע למשקל ולמצב הבריאותי האידיאלי עבורי?

  תשובה

בדיוק כפי שבעיות המשקל והבריאות לא נוצרו ביום אחד, הן גם לא ייעלמו ביום אחד. תגיעו למשקל בריא בתוך שמונת החודשים הראשונים של התוכנית ולמשקל האופטימלי שלכם עד שנתיים מתחילת התוכנית, (תלוי במשקל הנוכחי וכמה שינוי תעשו). בהתחשב בסטטיסטיקת אורך חייו של אדם ממוצע זהו בערך 0.025% מהזמן שלכם בעולם, שזה מעט מאוד למעשה, אך השינוי הזה בעצם יאריך את אורך חייכם ואת איכות חייכם בזמן הנותר לכם על כדור הארץ. ואם לא תעשו את השינוי, אז כמה עוד זמן של סבל תצטרכו לשאת עד שלא תהיה לכם הברירה לשנות את הרגלי האכילה והאורח חיים שלכם?

  שאלה

5. האם צריך להפוך להיות צמחוני או טבעוני בכדי להצליח?

  תשובה

לא. התזונה האידיאלית לאדם אינה דורשת מכם להפוך להיות צמחוניים או טבעוניים אלה כמובן אם זהו רצונכם המלא.

  שאלה

6. האם קל לעקוב אחר התהליך?

 

  תשובה

התהליך ניתן בפורמט שקל מאוד לעקוב אחריו בו תצטרכו לשנות רק הרגל אחד בסגנון חייכם בכל שבוע ולשנות דפוס חשיבה אחת שפוגעת בהגיעכם למטרה בשבוע. זה פשוט, זה קל ולא דורש מחשבה רבה.

  שאלה

7. האם ישנה הבטחה לקבל את הכסף בחזרה אם לא אהיה מרוצה?

  תשובה

בתכנית האימונים המקוונת לתזונה נכונה ושינוי אורח חיים -דיאטת גרילה, יש לכם הבטחה של 15 יום לקבל את כספכם בחזרה. אם אתם לא מרוצים ממה שאתם לומדים והצעדים הנדרשים, רק צרו עמנו קשר דרך דף ההתקשרות ותקבלו את כל כספכם בחזרה בלי שום שאלות. בקבוצות התמיכה, על כל פגישה יש לשלם. אם שילמתם עבור הצטרפות לקבוצה למשך שלושה חודשים ותחליטו לאחר פגישה אחת שתוכנית זו לא מתאימה לכם, תקבלו את הפרש התוכנית ששילתם חזרה. לאחר שבועיים בתוכנית, לא יהיה ניתן לקבל כספכם חזרה אלה במקרים חריגים.

  שאלה

8. אם אשתף את הסדנאות שלך עם אחרים, אוכל להרוויח מזה כסף?

  תשובה

כן, בהחלט תוכלו. אנחנו רוצים שהמידע הזה יגיע לאנשים רבים ככל האפשר ולעזור להציל הרבה חולי וסבל אנושיים, כמו גם לחסוך סבל עולמי. ולכן, על ידי ארגון מקום וקבוצה לסדנאות תרוויחו באופן אישי ותקבלו גם רווח כספי. צור קשר עמנו על מנת לבדוק אפשרות לשיתוף פעולה.

  שאלה

9. האם אצליח?

  תשובה

גם אם תבצעו/י רק 50% מההמלצות בתכנית זו, תוכל/י לרדת במשקל, ואם תבצע/י 90% מההנחיות, תוכל/י להבטיח חיים של בריאות אופטימלית, אנרגיה מירבית, משקל אידיאלי, ואריכות ימים. כמו כן, תבטיח/י שלדורות הבאים שלך יהיה סיכוי טוב יותר לאריכות ימים ובריאות בעתיד.

  שאלה

10. האם ישנה אפשרות לייעוץ פרטי אחד על אחד?

  תשובה

בהחלט כן, אנחנו אוהבים לעזור לאנשים להצליח. כל מה שתצטרכו לעשות הוא למלא את שאלון הטרום ייעוץ שלנו לקבוע תאריך לייעוץ בטלפון: 052-4764241