ספר - בכל מקום

בכל מקום!

מקומות מסתור נפוצים עבור רעלים המשפיעים על בריאותך וכיצד להימנע מהשפעותיהם ההרסניות

האם אתם יודעים מה משפיע על בריאותכם ועל חייכם, בשקט אך בהתמדה?
הגענו רחוק מאוד כמין, ואנו עדיין מתחדשים ומתפתחים. זה זמן טוב לחיות בו וליהנות מכל היתרונות של התקדמות הזו, אבל רק אם אתם במודעות. אחרת, החידושים עלולים לרדוף אותכם ולהזיק לבריאותכם ולהשפיע על כל היבט בחייכם.

הספר הזה נוצר כשרציתי להבין את הנסיבות שהובילו אותי לסבול משני סוגים שונים של סרטן בשנתיים.

הבנתי שהתזונה שלי היא גורם חשוב, אבל תזונה היא לא הגורם היחיד. המתח היה גם פקטור; עם זאת, עבריין שקט עוד יותר עמד ברקע, ולא הייתי מודעת לכך.

זה לא דבר אחד אלא כמה דברים שמקיפים אותנו בכל יום, לאן שלא נלך. אלו רעלים סביבתיים. למרות שרבות מהתרכובות הללו אפשרו למין שלנו להתפתח לקראת חיים פשוטים וקלים יותר, הנוחות הזו מגיעה עם תג מחיר.

 

למרות שמיכלי פלסטיק, שקיות ניילון, סכו”ם חד פעמי, חוט דנטלי, ביגוד זול, מוצרי היגיינה, איפור, רהיטים, צעצועי ילדים, חלקי רכב, צבעים וחומרי בנייה אחרים, אם להזכיר רק כמה, עשו את חיינו כל כך הרבה קל יותר, יש להם מחיר עצום על בריאות האדם ועל בריאות הפלנטה שלנו.

תרכובות רעילות אלו לעיתים קרובות משבשות את התהליכים הביוכימיים בגופנו, מה שמוביל למחלות, אי פוריות, הזדקנות מהירה יותר ותמותה.

אבל מכיוון שהתרכובות הללו נמצאות בכל מקום, כל כך התרגלנו לכך שהן חלק מחיינו. התרגלנו גם לשמוע איך אנשים סביבנו חולים, סובלים ומתים הרבה לפני זמנם.

יש דרכים טובות יותר, וכאן תלמדו עליהן!


כדי להוציא אותנו מהספירלה הזו כלפי מטה, עלינו ללמוד על התרכובות הללו, היכן אנו נתקלים בהן, מה לא מתאים לחשיפה שלנו גם אם יש לה אפיל נוחות, ומה אנחנו יכולים לעשות במקום זאת כדי להפחית את העומס הרעיל הזה חיים. אנחנו רוצים לעשות את כל זה ובכל זאת לא לוותר לגמרי על הנוחות תוך כדי שהגוף שלנו בריא יותר, המוח שלנו מתפקד טוב יותר וחיינו הרבה יותר מאושרים.

ההבנה חייבת לבוא קודם כל לפני שאתה צריך לעשות כל שינוי.
ספר זה אינו ממליץ לך לדחות כליל את כל הנוחות המודרנית. במקום זאת, הוא מראה לך דרך טובה יותר, לעתים קרובות שונה, להשיג את אותן תוצאות ללא תופעות הלוואי של הכימיקלים הזולים והרעילים שנמצאים בכל מקום.