רב מכר דיאטת גרילה - ספר זוכה הפרסים

video art for youtube channel 2-5

מה זה "דיאטת גרילה”?

השיטה שבעזרתה תנצחו במלחמה על המשקל, תשפרו את בריאותכם ותלמדו לשגשג ב”ג’ונגל” המודרני.

בימינו, על מנת לשנות הרגלי אכילה ולהצליח לרדת במשקל לצמיתות, עלינו לצאת למלחמה! כן, מלחמה! אבל לא במלחמה על המשקל או מלחמה באוכל... ממש לא! אלה מלחמה במדיה ובמה שערוצי המדיה מנסים למכור לנו, מלחמה בדפוסי האכילה שנחשבים ל”נורמה”, מלחמה במה שמקובל לאכול היום בחברה, ומלחמה במה שקרובים חושבים שנכון עבורינו למרות שאין בידם ידע מוצק כלשהו להוכיח את עמדתם.

זו הסיבה שספר זה נקרא דיאטת “גרילה” כי אנחנו במלחמה יומיומית על הבריאות שלנו.

עכשיו ידוע שיש רק דרך אחת שמוכחת באמת, שמשלבת בתוכה מידע מכל המדעים יחד, שמצביע על אמת פשוטה: ישנה תזונה אחת המתאימה לבני אדם. כל ההוכחות נמצאות בספר זה. ספר זה יסיר את הבלבול האין סופי שקיים בימינו לגבי מה טוב ונכון לנו לאכול, ואיך נכון לנו באמת לנהל אורח חיינו בצורה הבריאה ביותר.

Guerrilladietbookfrontcover
Guerrilladietbackcover

קצת על ספר

הספר מציג את עולמה האישי של המחברת כרקע למחקר בו חקרה את התזונה הבריאה לאדם ולכתיבת הספר, ששימש אותה בעבודת דוקטורט, והיא מתייחסת בו להיבטים הקשורים לגוף ונפש בכל מה שקשור לתזונה ולעודף משקל.

המחקר היחודי של גלית נובע מכך שבפעם הראשונה לקטו מידע מכל המדעים ושילבו אותם יחד בכדי לראות את התמונה הגדולה יותר ואיזה תזונה באמת מותאמת לבני אדם אשר ביכולתה להפוך מצבי חולי, לגרום לירידה אוטומטית במשקל ולאריכות ימים.

התזונה הבריאה לאדם

ספר תיאורטי ומעשי לירידה בריאה במשקל ואורח חיים בריא.

החלק התיאורטי סוקר את העבר במטרה ללמוד מתהליכים אבולוציוניים ולהסיק מסקנות על דרך החיים הנכונה ביותר בהווה.

הפרק "נקודת מבט אבולוציונית על תזונת האדם ואורח חיים" סוקר את העבר במטרה ללמוד מתהליכים אבולוציוניים ולהסיק על דרך החיים הנכונה ביותר בהווה.

הפרק "הבריאות האנושית - ימי קדם בהשוואה לעידן המודרני" סוקר בצורה מרתק את השינויים בתוחלת החיים במהלך ההיסטוריה האנושית

הפרק "צריכת בשר ורווחת בעלי החיים" מציגה עובדות על האכזריות בגידול בעלי החיים בתעשיית המזון המודרנית.

הפרק "התיאוריה שמאחורי הוצאת מוצרי החלב מהתפריט" מציג את העובדות המוכיחות שחלב ומוצריו מזיקים לבריאות.
הפרק כולל עובדות היסטוריות מרתקות מעולם המאובנים שלא מופיעות בספרים רבים המציגים את הנושא.

הפרק "מדע האפגינטיקה למניעה והיפוך מצבי מחלה ובעיות משקל" הוא פרק מעניין על תיאוריה חדשנית המתארת שינויים בגנים שמקורם בסביבה שבה האדם חי, כאשר האפיגנום אחראי על הפעלת הגנים.

הפרק "עקרונות שינה בריאה" מתאר את חשיבות השינה הבריאה, והשפעתה על הבריאות ועל איכות החיים. יש גם המלצות לשיפור איכות השינה.

הפרק “ניורופלסטיקה (גמישת עצבית) ועקרונות הגישה החיובית לחיים” מציג חידושים בתחום חקר המוח, וההשפעה של חשיבה שלילית או חיובית על תפקוד המוח, כולל חשיפה אישית של המחברת המדגימה השפעה הרסנית אישית בעקבות חשיבה שלילית ומהפך בעקבות שינוי חשיבה.

הפרק "הגישה האבולוציונית לפעילות גופנית" מציג בדרך חדשנית על בסיס האבולוציה את חשיבות הפעילות הגופנית לבריאות.

"החלק התיאורטי מרתק ומדהים, וזו הייחודיות של ספר זה על פני ספרי תזונה אחרים: זה לא עוד ספר על דיאטה כמו ספרי המרשמים הנפוצים.”

החלק המעשי משלב מידע תזונתי חשוב ומתואר בצורה מקצועית ועם מידע חדשני, שחלקו לא מצוי בספרים אחרים בתחום הדיאטות והתזונה הבריאה, כמו: מזונות עונתיים וחשיבותם.

תוכנית 12 השבועות של דיאטת גרילה היא תוכנית מעניינת המשלבת תזונה בריאה, פעילות גופנית וחשיבה חיובית.

2016 Book Award GD jpeg
mu-33גלית גולדפרב-גרילה-ע
Bookvana awards GD 2017