ספר - כיצד להימנע מבתי חולים

כיצד להימנע מבתי חולים

מדריך לטיפול עצמי מבוסס מדע שיעזור לך להימנע, לנהל או לרפא 150 מצבים רפואיים באמצעות תזונה

הספר הזה הוא משנה חיים! רוב המחלות ניתנות למניעה או לניהול, ומכמה מחלות ניתן לרפא לחלוטין.

בעולם מלא במידע סוחף, חשוב שיהיה לך משאב אמין המספק הדרכה מדויקת ומהימנה. זו הסיבה שיצרתי את הספר הזה – כדי להעצים אותך עם הידע והכלים לשלוט במסע הבריאות שלך.

כל יום, חיים אובדים ובתי חולים עדים להשלכות ההרסניות של הזנחת בריאותנו. זו מציאות קשה שאנחנו כבר לא יכולים להתעלם ממנה.
המסע לשינוי אורח החיים והרגלי התזונה שלנו אולי נראה מרתיע, אבל הוא מכיל את המפתח למניעה ולהתגברות על רוב המחלות הללו. על ידי מתן עדיפות לרווחת גופנו, אנו פותחים את השער לחיים תוססים ומספקים, מלאים באנרגיה וחיוניות.
כמטפלת בתזונה, הקדשתי אינספור שעות לטיפול בחולים, אך מגבלות הזמן מנעו ממני להגיע לכל מי שנזקק. אז הבנתי את הצורך הדחוף לחלוק את הידע שלי בקנה מידה גדול יותר. לפיכך, ריכזתי את הניסיון הרב שלי בטיפול במחלות מגוונות במרפאתי ובתוך משפחתי שלי לספר מקיף וידידותי למשתמש, המספק תוצאות אמיתיות ומוחשיות כאשר אתה מתחייב להנחייתו.
בין אם אתה או יקיריכם נאבקים כעת במחלה או רוצים להגן באופן יזום מפני רגישויות גנטיות פוטנציאליות, ספר זה מכיל את המפתח לרתימת כוח הריפוי המולד של גופכם ופתיחת נתיב לבריאות מיטבית.

שלום, שמי ד”ר גלית גולדפרב, וכתבתי את הספר הזה בשבילך…

עם ניסיון של שנים בשירות האמבולנס ואינספור שעות שהוקדשו ללימודי מדעי הרפואה השונים, ראיתי ממקור ראשון את המציאות הקשה איתה מתמודדים המטופלים כשהאמבולנס מגיע, בדרך כלל מסיבות דחופות.

התברר לי שהגישה הטובה ביותר היא להימנע מבתי חולים ומחלות כליל.

לכן תיארתי בקפידה את השלבים החיוניים לטיפול ב-150 מחלות באמצעות שינויים פשוטים אך עוצמתיים בתזונה ובאורח החיים. ספר זה הוא שיאו של המסע שלי לספק לבנותיי, לבני משפחתי ולכם, את העצות הטובות ביותר המגובות מדעית לבריאות ולרווחה מיטבית.

מה שמייחד את הספר הזה הוא הבסיס שלו הן במדע והן בסיפורי הצלחה בחיים האמיתיים. ראיתי את ההשפעה הטרנספורמטיבית של העקרונות הללו על הלקוחות והאהובים שלי, ועכשיו אני חולק אותם איתך. הגיע הזמן להכניס את המשאב החשוב הזה לכל בית, ולהציע מפת דרכים מקיפה לטפל כמעט בכל מצבי הבריאות.